BİZE SORUN
  • info@ramnur.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Müşteri Yorumları

Profesyonel güvenilir hizmet mi arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... İşte müşteri yorumlarımız!

Profesyonel tasarımları ile gerçekten beğenimi kazanan şirkete teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

İnternet sitesi günümüzde dükkandan daha önemli bir hale geldi. Biz de bunun bilincinde olarak kaliteli ve işlevsel bir İnternet sitesi hizmeti için Ramnur Bilgi Teknolojilerini tercih ettik. Hiç pişman olmadık çok memnun kaldık. 2 hafta içerisinde sitemiz ilk sayfaya zaman zaman da kendi kategorisinde ilk sıralara çıktı. Helal olsun. İşini iyi yapan insanlar var olsunlar.

Web sitemiz ve adresimiz google'da yoktu Ramnur Bilgi Teknolojileri’ni önerdiler. Bugün itibariyle Web sitemiz yayınlandı ve sorunsuz hizmet veriyor. Gerçekten kendisi işinin ehli, profosyonelce çalışan istenildiği gibi sunumlar yapan biri. bizim gönlümüzce ve kurumsal bir web tasarımı oldu çok teşşekür ederiz ve herkese tavsiye ediyoruz.

Tüm Web hizmetlerimizi paket olarak verdik bu şirkete. Herşeyiyle kusursuz yaptılar. Web tasarımı içerikleriyle harika bir görünüm kattılar kurumsal bir profile büründü sayelerinde. Aranma hizmetindede ilk sıralara yükseldik çok teşekkür ederiz kendilerine.

Ramnur Bilgi Teknolojileri bana da çok yardımcı oldu gerçekten işini severek takip eden profesyonel bir ekip. Allah razı olsun ben çok faydasını gördüm yolun açık olsun güzel insanlardan.

Sağlık sektöründe kaliteli ve yaratıcı materyaller sunmasıyla benim tercihim oldu. Kişisel web sitemin kuruluşunda üstün bir emek ve yetenek eseri, çok başarılı bir iş birlikteliğimiz oldu.

Ramnur Bilgi Teknolojileri ekip olarak web tasarım alanında profesyonel hizmet sunabilen ender firmalardan. gönül rahatlığıyla işinizi teslim edebilirsiniz. Teşekkürler Ramnur Bilgi Teknolojieri…

Ramnur Bilgi Teknolojilerinden bir akademik anket çalışması için yardım aldık. Çalışmamız konusunda çok ilgili davrandılar. Sonucları excel ve grafikler halinde dakikalar içinde bize ulaştırdlar.. Emekleri için teşekkür ediyorum. Iyi çalışmalar diliyorum.

Cam balkon işi yapiyoruz. Tasarımları ve tasarım içeriklerini özenle hazırlıyorlar. Onların sayesinde google'dan bize çok müşteri geldi. çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

Kurumsal web sitemizi oluştururken destek aldık. Web sitemizin tasarımını ve kodlamasını yaptırdık. Hızlı çalışıyorlar ve işlerinde iyiler. Teşekkür ederiz.

Özellikle grafik, renk uyumu ve etkileyici, kaliteli fotoğraflara olan dikkati ile güzel tasarımlara imza atan, CMS olarak da bir ortağıyla ASP tabanlı kendi ürünlerini yazmış ve kullanan, genç ve ciddi bir ekip.

Kaliteli ve fonksiyonel web tasarim ve yazilimlari var. Seo konusunda da oldukca basarili. Mutlak musteri memnuniyeti ilkesiyle calisiyorlar.

Güzellik Salonumuzun web sitesi tasarımı için çalışmıştık. Google ile uyumlu çalışan, etkileyici görselliğe sahip, bizi tanımayan ve daha önce bizden hizmet almayan sonradan müşterimiz olanların web sitemizi ilk gördüklerinde şirketimize ve yaptığımız işe güven duymasını sağlayan bir tasarımı bize kazandırdıkları için Ramnur Bilgi Teknolojileri Web Tasarım Hizmetlerine teşekkür ederiz...

Profesyonelleşmiş web tasarım firmalarından... Markanın korunması adına sitelerin domain tescilinden yayın hizmetlerinin satın alınmasına ve sayfanın yayına girmesine kadar ki süreci titizlikle takip ediyorlar. Bizim web sitemizin oluşumunda çok emek harcadılar. Verilen hizmeti çok beğendim...

Web tasarım alanında profesyonel hizmet sunabilen ender firmalardan. Kendileriyle inşaat şirketimizin web sitesi için çalıştık. İş konusunda ciddiyet sahibi olmalarından dolayı gönül rahatlığıyla işinizi teslim edebilirsiniz. Teşekkürler Ramnur Bilgi Teknolojieri.

Ender rastlanan profesyonellikle işlerini yapmaktadırlar. İstemiş olduğum tasarım ve özellikleri en kısa zamanda yetiştirerek kalitesini onaylamış bir firma.

Firmamızın web sitesinin responsive tasarımını yaptılar. Gayet memnun kaldık. İlgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Güvenilirler, çalışmak isteyenlere öneririz.

2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri - Profesyonel Web Tasarım, Seo, Kurumsal e-Mail, Domain Tescil, Google Ads Reklamları başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın