BİZE SORUN
  • info@ramnur.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Hizmetlerimiz

 Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım için en önemli detay kullanıcı deneyimidir. Kullanıcı deneyimi şunları kapsar: Hızlı yüklenme, net görseller, responsive tasarım (kullanıcının tarayıcı boyutuna göre web sitesinin kendini otomatik olarak şekillendirmesi), 7/24 dünyanın her yerinden erişime açık olması(her zaman erişilebilir olması), siber saldırılara karşı güvenli

Detaylı Bilgi
 Web Hosting

Web Hosting

Web hosting hizmetinin barındığı konfigürasyonu güçlü Serverlar (sunucu bilgisayarlar) genellikle yüksek hızlı ve birden çok seçenekli  (fiber, uydu, mobil) internet alt yapısına sahip, 7/24 fiziksel olarak korunan, kesintisiz güç kaynağı, jeneratör desteğinin olduğu ayrıca siber saldırılara karşı da firewall (güvenlik duvarı) önleminin bulunduğu Data Centerlarda barınırlar. 

Detaylı Bilgi
 Kurumsal e-mail

Kurumsal e-mail

ilk kez çalışacağınız, hizmet vereceğiniz veya ürün satacağınız kişi veya kurumlarla yazışırken sıradan bir elektronik posta adresiyle yazışmak yerine şirketinize ait Kurumsal e-mail adresi ile yazışmanız onların size karşı ilk izlenimini pozitif kılar ve sizi avantajlı hale getirir.

Detaylı Bilgi
 Domain Tescil

Domain Tescil

Ancak domainler noktalama işareti ve özel harfler içeremezler. Dünyada Domainler ICANN tarafından akredite olmuş veya yetkilendirilmiş tescil firmaları (Registrars) tarafından veya bu firmaların bayisi konumundaki kişi ve kuruluşlar tarafından Domain Tescil edilmektedir. 

Detaylı Bilgi
 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Google’ın veya diğer arama motorlarının belirlediği, yayınladığı güncellemelerde geçen kurallara uygun istenilen anahtar kelimelerde kullanıcı deneyimine uygun hareketlerle web sitesi üzerinde yapılan işlemler bütünüdür.

Detaylı Bilgi
 Akademik Anket

Akademik Anket

Akademisyenler ve öğrencilerin bilimsel çalışmalarında en büyük destek verilerinden biri de akademik ankettir.  Akademik Anket sonuçları bilimsel araştırmaların alt yapısının oluşturulmasında, toplanan bilginin analiz edilmesi, araştırma planına uygun bilimsel sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Detaylı Bilgi
 Logo Tasarımı

Logo Tasarımı

Şirket, kuruluş veya organizasyonların özgün çizimlerle ürünlerini, hizmetlerini, vizyonlarını yansıtan kurumsal kimlikliğin en önemli parçası olan tasarımlara logo denir. Logo Tasarımı belirtilen tanıma uygun olarak özgün olmalı, rengiyle çizimiyle temsil ettiği markanın veya kimliğin öne çıkarılmasını sağlamalıdır.

Detaylı Bilgi
 İmza Tasarımı

İmza Tasarımı

İmza Tasarımı ile kişinin el yazısının veya imza bicimizin tasarımsal olarak güzel olmaması, göze hoş gelmemesi prestij kaybı algısı nedeniyle ortaya çıkan profesyonel bir iştir. Tasarlanan imza tıpkı bir logo tasarımı gibi hizmet alanın onayından (beğenisinden) geçtikten sonra vektörel olarak çizilir ve teslimi yapılır. 

Detaylı Bilgi
 Dijital İtibar Yönetimi

Dijital İtibar Yönetimi

Dijital İtibar Yönetimi globalleşen, internetle haşır neşir olan dünya toplumunda ve iş hayatı için çok önemlidir. Dijital İtibar Yönetimi bir reklam çalışması gibi düşünülebilir. Sizin veya şirketiniz hakkında olumsuz içerik ve reklamlara karşı mücadele etmek, mücadele sonucu bu olumsuz içerik

Detaylı Bilgi
 Google Ads Reklamları

Google Ads Reklamları

Doğru optimize edilmiş Google Ads Reklamları sizi anında istediğiniz sonuçlara eriştirir. Google Ads Reklamları billboard reklamlarına benzemez. Doğru optimize edilmiş Google reklamları sizi hedeflediğiniz sonuçlara doğru ölçüm yapabileceğiniz şekilde ulaştırır. 

Detaylı Bilgi
 SSL Güvenlik Sertifikası

SSL Güvenlik Sertifikası

Güvenlik sertifikasına sahip internet sitelerinin genellikle adres satırında bir kilit işareti bulunur. Bu kilit işareti o web sitesinin SSL Güvenlik Sertifikası sahibi olduğunu anlamamızı sağlar.

Detaylı Bilgi
 Google Haritalar

Google Haritalar

Peki Google Haritalar konum doğrulama işlemi nasıl yapılır? Google Haritalar kaydı doğrulamasını nasıl sağlıyor? Google benim işletmem ekibi konum doğrulamalarını titizlikle takip etmektedir.  Google öncelikle bizden adres ve koordinatları işaretlememizi istiyor.

Detaylı Bilgi
 Yandex Haritalar

Yandex Haritalar

Yandex Haritalar kaydı ayrıca Yandex navigasyon’da  işletme adınızla arama yapıldığında size ulaşılmasını kolaylaştırır. Ayrıca konum göndermenize gerek kalmadan hem sizi bilen tanıyanlar için hem de tanımayan potansiyel müşterilerinizin işletmenize ulaşımında müşteri kazandıracağı gibi müşteri kaybının da önüne geçer. 

Detaylı Bilgi
 Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya Hizmetleri ile Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Tiktok gibi mecralarda bulunmak isteyen kişi veya kuruluşlara danışmanlık desteği ve yerine göre de gönderi paylaşım hizmetleri sunarak potansiyel müşterilerine ulaşmalarını hedefliyoruz.

Detaylı Bilgi

2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri - Profesyonel Web Tasarım, Seo, Kurumsal e-Mail, Domain Tescil, Google Ads Reklamları başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın