BİZE SORUN
  • info@ramnur.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

İmza Tasarımı

İmza Tasarımı

İmza kişi veya kurumların şartları, sözleşmeleri, kağıtta geçen metinleri, kuralları veya kağıt üzerinde belirtilen teslimatın imzalayan kişi tarafından kabulünün tescil edildiği günümüzde en çok kullanılan onay metodudur.


Günümüzde dijital platformların gelişmesiyle elektronik imza, mobil imza ve dijital imza biçimi kanunen güvence altına alınmış bir onaylama yöntemidir. 
İmzalar kişiler tarafından atıldığında parmak izi kadar olmasa bile, çizimdeki kalemin kağıt üzerinde bıraktığı iz, titreşim, şekil kriminal olarak ayırt edilebilmektedir. 


İmza Tasarımı ihtiyacı nereden gelmektedir? İmza Tasarımı ile kişinin el yazısının veya imza bicimizin tasarımsal olarak güzel olmaması, göze hoş gelmemesi prestij kaybı algısı nedeniyle ortaya çıkan profesyonel bir iştir. Tasarlanan imza tıpkı bir logo tasarımı gibi hizmet alanın onayından (beğenisinden) geçtikten sonra vektörel olarak çizilir ve teslimi yapılır. 


İmza Tasarımı sayesinde size özel şık ve profesyonel bir şekilde oluşturulan imzayla belgeleri özgüvenle imzalayabilirsiniz. 


2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri - Profesyonel Web Tasarım, Seo, Kurumsal e-Mail, Domain Tescil, Google Ads Reklamları başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın