BİZE SORUN
  • info@ramnur.com
  • +90 544 626 00 21
  • +90 544 626 00 21

Akademik Anket

Akademik Anket

 Akademik Anket

Akademisyenler ve öğrencilerin bilimsel çalışmalarında en büyük destek verilerinden biri de akademik ankettir.  Akademik Anket sonuçları bilimsel araştırmaların alt yapısının oluşturulmasında, toplanan bilginin analiz edilmesi, araştırma planına uygun bilimsel sonuçlar elde edilmesini sağlar.

 Akademik Anket hizmetimizde Google alt yapısını kullanırız. Ankette yöneltilen sorulara kullanıcıların verdiği cevap oranları, cinsiyet ayırımı, katılımcıların eğitim seviyesi gibi istenen filtrelerde sonuçları hizmet alan akademisyen veya öğrencilerle paylaşarak araştırma, tez projelerinde verdiğimiz Akademik anket hizmetiyle önemli katkı sağlıyoruz.

 Akademik Anket hizmetimizde soruların tarafımıza teslimiyle 3 iş günü içerisinde anket hazırlanır ve anket linki ankete katılacaklara paylaşılmak üzere hizmet alan müşterimizle paylaşılır. Konuşulan anket süresince anket yayında kalır. Anket süresinin sona ermesinden sonra sonuçlar grafik halinde PDF formatında müşterimizle paylaşılır.

 Akademik Anket hizmetini kullanan müşterilerimizin en büyük avantajı anketi çok kısa sürede hızlı bir şekilde istedikleri kadar insana zahmetsizce ulaşmasını sağlayabilecekleri imkândır.  Akademik Anket hazır olduktan sonra anketin linkini e-posta, whatsapp, telegram, facebook, instagram, twitter aracılığıyla hızlıca yayarak katılım düzeyinin yüksek olması hedefine ulaşılabilir. Daha etkili sonuçlar alınır.

Akademisyenler ve öğrencilerin bilimsel çalışma, araştırma, tez, proje gibi ihtiyaçlarına Akademik Anket hizmetimizle daha etkili sonuçlara çok kısa sürede ulaşmalarını sağlıyoruz.


2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri - Profesyonel Web Tasarım, Seo, Kurumsal e-Mail, Domain Tescil, Google Ads Reklamları başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

> > > >
Bizi Arayın