BİZE SORUN
  • info@ramnur.com
  • +90 532 657 29 77

Web Sitesi reklam Verme

Web Sitesi reklam Verme

 Web Sitesi reklam Verme

Google! Hayatımıza girdiğinden bu yana bilgiye erişimimiz çok kolaylaştı. Merak ettiğimiz, aklımıza takılanları, bulma ihtiyacımız olan her türlü bilgiyi Search ettiğimiz (aradığımız) internet arama motoru.  Google’ın aşırı gelişmiş alt yapısı, sürekli güncellediği algoritmalarla aradığımız doğru sonuçları karşımıza çıkarmasında çok yetenekli olduğunu söyleyebiliriz.

Dünyanın en yaygın kullanılan arama motorudur. Müthiş büyük bir alt yapıya sahip olduğu gibi teknolojisi de bizi doğru sonuçlara götürmesinde kendini kanıtlamış ve bu nedenle de internet arama motoru sektöründe lider konumunda. Lider konumda demek biraz sönük kalıyor Google’ın piyasaya hâkimiyetine. Doğru tabi kullanmak gerekirse rakipleri arasında tekelleşmiş durumda. 


Peki Google bu kadar nasıl iyi olabiliyor? Bizi doğru sonuçlara götüren teknolojik alt yapısı, çalışanları… Şirket olarak Google parayı nereden kazanıyor? 1. Gelir kaynağı reklamlar desek herhalde yanlış olmaz. Web Sitesi Reklam Verme! Bir önceki adı Google Adwords idi. Ancak daha sonra reklam ağının adını Google Ads olarak güncelledi. 


Tüm kullanıcılar her merak ettiğini Google ‘da arıyor. Bu da reklam için muazzam bir Pazar haline gelmiş. Google da işinin ehli olarak bunu çok iyi değerlendiriyor. Şirketler, hizmet ve ürün satanlar kendilerini Google’da üst sıralarda çıkmak için Google ‘ın koyduğu kurallara SEO kriterlerine mecbur uyuyorlar. Ancak SEO kriterlerini yerine getirmek o kadar kolay olmadığı gibi ciddi bir teknik bilgi gerektiriyor. İnsanoğlunun kısa yoldan sonuca erişmek istemesi, aceleciliği veya daha iyimser bir bakış açısıyla vaktinin olmayışına karşı en hızlı ve etkili çözümü Web Sitesi Reklam Verme. 


Google’ın koyduğu SEO kurallarına göre Google arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmayı hedefliyorsanız. Bunun için rakiplerinizle mücadele etmeniz, zamanla web sitenizin url adreslerinin yani yaptığınız çalışmaların Google'da indekslenmesini (listelenmesini) beklemek zorundasınız. Bu işi yaparken geçen süre kadar bu işin nihayete ermesi içinde beklenecek süre aylarca hatta yılaşırı zaman geçtikçe iyileşmeler söz konusu olabilir.  Tamda bu noktada Web Sitesi Reklam Verme zaman kaybının önüne geçecektir. 


Hiçbir çalışma yapmayıp hemen ben Google’da istediğim kelimede üst sıralarda çıkmak istiyorum derseniz. Adres Web Sitesi Reklam Verme reklamları!  Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir şey var. O da tıklanma başına sizin Google ‘ın belirlediği ve adına tıklama başına ortalama maliyet dediği bir ücret ödemek zorundasınız. Tıklama almayan reklamlarınız için Google sizden herhangi bir ücret kesintisi yapmaz. Doğru optimize edilmiş Web Sitesi Reklam Verme sizi anında istediğiniz sonuçlara eriştirir. Web Sitesi Reklam Verme billboard reklamlarına benzemez. Doğru optimize edilmiş Google reklamları sizi hedeflediğiniz sonuçlara doğru ölçümde yapabileceğiniz şekilde ulaştırır. 


Nasıl yani? Yoğun kişilerin geçiş yaptığı bir yerde billboard reklamı verdiniz diyelim. Bu reklamın çoğunlukla ulaşacağı kitle sizin hedefinizde olmayan, müşterini olma potansiyeli olmayacak kişileri kapsayacaktır. Elbette müşteri potansiyeli olanlarda o reklama istinaden size dönüşler sağlarlar ancak tabiri caizse doğru optimize edilmiş Google Ads’te harcadığınız her kuruşun karşılığını alırsınız. 


Çünkü Web Sitesi Reklam Verme ile siz kendi hizmet ettiğiniz sektöre uygun reklam vereceksiniz ve ona ilişkin arama yapanlar, hizmet ve ürün arayanların karşısına siz çıkacaksınız. Kısacası ve de kaba bir tabirle reklam veren bir avcı, reklamı görenleri ise avlanmak istenen bir av olarak tanımlayacak olursak daha isabetli avlanılmış olunur. 
 


2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri - Profesyonel Web Tasarım, Seo, Kurumsal e-Mail, Domain Tescil, Google Ads Reklamları başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

> > > >