BİZE SORUN
  • info@ramnur.com
  • +90 532 657 29 77

Bölgesel Seo Çalışması

Bölgesel Seo Çalışması

 Bölgesel Seo Çalışması

Google üzerinden bir sorununu araştırıp profesyonel hizmet alanların karşısına çıkmak için genellikle Google Reklamları kullanılır. Ancak burada ilk sırada yer alınırken her bir tıklamada yaklaşık ortalama 1-4 TL arasında bir maliyet ortaya çıkmaktadır.

Bölgesel Seo Çalışması hizmetiyle birlikte sunduğumuz web sitesi her türlü cihazda kendini otomatik olarak optimize edip şekillendiren, hızlı iletişim butonlarının mevcut olduğu, hızlı yüklenen, kullanıcıya güven veren tasarım, görseller ile menü diziliminde kullanılan doğru navigasyon sayesinde hizmet verdiğiniz alanlarda araştırma yapanların karşısına çıkıyorsunuz. Ve bu işin yapımına bir seferlik ücret ödüyorsunuz. Google da tıklama sayısıyla eriyen bir bütçe söz konusu değil. Hatta yıllara böldüğünüzde buraya ayrıdığınız 1 seferlik sabit bütçe+gider profesyonel iş yaşamınızdaki en faydalı yatırım gideri olduğuna kanaat getireceksiniz

Peki bunu nasıl mı yapıyoruz? Hizmet bölgelerini (il, ilçe ve popüler bölge adıyla) hizmet başlıklarını birleştirip her biri için ayrı sayfa içerik ve görsel hazırlayarak Google da hizmet arayanın karşısına ilk sırada çıkarak hizmet verenle iletişim kurmasını sağlıyoruz. Hizmet başlıklarını sadece anahtar kelime olarak kullanmıyoruz her bölgeye özel sayfa ürettiğimiz için sıradan bir arama motoru optimizasyondan çok daha etkili kazanım sağlıyoruz. Ayrıca vermiş olduğunuz hizmet başlıklarıyla yetinmiyoruz. O hizmet başlıklarında Google da aylık 10 Bin ile 100 Bin, 100 Bin ile 1 Milyon  arama alan yakın kelimeleri tespit edip onayınıza sunuyoruz oradan onay aldıklarımızı favori bölümünde bölgelere göre sayfalandırıp görsellendiriyoruz. Bu muazzam bir ziyaretçi trafiği ve müşteri potansiyeli demek. Bildiğiniz üzere pandemi döneminde internet kullanımı artmış, evden çalışma, yüz yüze etkileşim tüm dünyada azalmıştır. Bu internete doğru yatırım yapanların (az bütçeyle çok fazla verimli dönüşüm sağlayabilenlerin) cirolarını artırmıştır.

Bölgesel Seo Çalışması'na örnek vermek gerekirse;  Antalya bölgesinde ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaptığımız çalışmada 1 yılını doldurmayan iki farklı sektördeki web sitemize Google üzerinden 6 günde yaklaşık olarak 1100 ziyaretçi gelmiştir. Burada temel mesele şu; gelen bu ziyaretçilerin hizmet verenle iletişime geçtikten sonra müşteriyi kazandırma görevini Bölgesel arama motoru optimizasyonu sistemimiz tamamlamış olmakta ve bundan sonra hizmeti sunan ile potansiyel müşteri arasındaki diyalog, telefondaki ikna kabiliyeti, fiyat ve hizmet arayanın maddi gücü burada müşteriyle anlaşma konusunda etkin rol oynamaktadır. İletişime geçirmek bizim işimiz, müşteriyle anlaşma sağlamak hizmeti sağlayan yatırımcının görev ve sorumluluğu içerisinde kalmakta ve biz iletişime geçirmek konusunda kendimize çok güveniyoruz. Bölgesel Seo Çalışması ile yaptığımız işler, aldığımız geri dönüşümler bunun en büyük kanıtı. Bu bizi yatırımcılarımızın işine katma değer kazandırdığımız için bizi ziyadesiyle mutlu etmekte.

 


2008 yılından bu yana Ramnur Bilgi Teknolojileri - Profesyonel Web Tasarım, Seo, Kurumsal e-Mail, Domain Tescil, Google Ads Reklamları başta olmak üzere Akademik Anket, Logo Tasarımı, İmza Tasarımı, Kurumsal Kimlik Oluşturma, Dijital İtibar Yönetimi, SSL Güvenlik Sertifikası, Google Haritalar, Yandex Haritalar ve Sosyal Medya desteği hizmetlerini sunmaktadır.

> > > >